V juniju se v Domu kulture vsako leto zberejo Naj mladi konjiške občine. Naj mladi so najuspešnejši učenci konjiških osnovnih šol, Gimnazije in Glasbene šole, ki so se preko šolskega leta udeleževali različnih tekmovanj iz znanja, v športu, na kulturnem področju, na različnih natečajih ter izvenšolskih dejavnostih in dosegali odlične uspehe.

Po krajši instrumentalni točki dua Wild art je učencem čestital župan občine Slovenske Konjice, nato pa so se učenci posameznih šol postavili še pred fotografski objektiv. Iz naše šole so se sprejema udeležile učenki Tjaša Krajnc in Klementina Videčnik iz NIS ter Veronika Verboten iz PPVI. Ponosno so se predstavile mladima umetnikoma in se z njima fotografirale za spomin.

NM

Wild art