Spoštovani starši,

kot ste verjetno izvedeli že iz medijev, od ponedeljka, 16. 3. 2020, pouka ne bo.

Uradna navodila s strani MIZŠ še čakamo. Glede na tiskovno konferenco, pa vas lahko zgolj naprosimo, da če je možno vašega otroka že jutri zadržite doma.

Kot je bilo apelirano s strani Vlade Republike Slovenije je v tem trenutku ključna medsebojna pomoč. Vemo, da nekateri ne morete ostati doma, vendar se lahko skupina staršev dogovori in si med seboj pomaga pri varstvu. Priporočljivo je, da so otroci čim več zunaj in da vsakega, ki kaže znake, ki so navedeni s strani NIJZ odstranite od ostalih.

V naslednjih dneh vas prosimo, da pogosteje spremljate elektronsko pošto,  spletno stran OŠ POD GORO in eAsistenta, kjer vas bomo seznanjali s tem, kako bomo delovali v času odpovedi pouka.

Za vsa morebitna vprašanja se obrnite na razredničarke.

Hvala za razumevanje!

Učitelji OŠ V parku