V tednu med 3. 10. in 9. 10. smo na šoli praznovali Teden otroka. Letošnja tema je bila »Skupaj se imamo dobro«. S to temo smo se osredotočili na pomen prijateljstva, medsebojnega zaupanja, povezanosti in skupnih dogodivščin ter zabave. V okviru teh vrednot in želja je šolska skupnost organizirala različna druženja. V ponedeljek smo na obisk povabili Olija in njegovo Carlitos, ki sta peš prepotovala Ameriko ter z nami delila zanimive zgodbe z njune poti. V zahvalo smo jima zapeli tudi šolsko himno. V torek so nam učenci na zanimiv in atraktiven način predstavili Mirno morje, v sredo pa smo se v okviru projekta Jaz tebi ti meni v športnih igrah pomerili s 5.b OŠ Pod goro. Četrtkovo sončno dopoldne smo izkoristili za pohod in nabiranje kostanjev, ki smo si jih po prihodu v šolo spekli na šolskem dvorišču. Za zaključek tedna otroka smo v petek pripravili ogled animiranega filma Zapoj ter ob njem uživali v kokicah. Učenci so tekom celotnega tedna v dejavnostih zelo uživali.