Jaz tebi, ti meni 2022/23

V tednu otroka smo se na prečudovito sončno sredo ponovno srečali prijatelji 5. b OŠ Pod goro in učenci OŠ V parku v okviru projekta Jaz tebi, ti meni. Srečanje je potekalo v športnem duhu – zabave, medsebojne pomoči in spletanja prijateljstev. Preizkusili smo se v različnih športnih panogah in spoznavali, da je srečanje pomembnejše kot tekmovanje.

V okviru projekta Jaz tebi, ti meni smo se ponovno srečali z našimi prijatelji iz 5. b OŠ Pod goro v njihovem razredu. Učenci 5. b so se nam predstavili z lutkovno pravljico, nato pa so nam zapeli njihovo šolsko himno. Prav tako smo učenci OŠ V parku zapeli našo šolsko himno. Nato so se učenci razdelili v skupine in se med sabo pomešali. Po skupinah so ugotavljali in se pogovarjali o njihovih željah za leto 2023. skupaj so ustvarili voščilo ob božično novoletnih praznikih ter ga predstavili vsem prisotnim. Ob zaključku srečanja smo se poslovili z lepimi željami in skromnimi spominki na naše srečanje. Učenci OŠ V parku smo našim prijateljem podarili obesek snežaka za novoletno jelko.  Srečanje je bilo prijetno, razmišljujoče, usmerjeno v širjenje besedišča in medsebojnega sodelovanja in bilo je uspešno.