Naravoslovni dan Sijem od zdravja nam je dal podlago za naš zdrav jutri.

Začeli smo z jutranjimi vajami Brain gym, kjer smo našo raketo napolnjeno z vodo poslali v vesolje.

Gospa Hilda Kadilnik, upokojena kuharica naše šole, nam je povedala, da so bili nekoč bolj zdravi, zdravo so se prehranjevali in več gibali.

Bodoča učiteljica ŠVZ,  Karmen Kotnik, je učencem pokazala vaje za lepo držo. Starejšim učencem je bilo sprva malo nerodno, a so se pri tekmovanju v sklecah proti Karmen zelo potrudili. Piko na i je dnevu zagotovo dal ples, ki je obnorel svet – ja, tudi mi smo se naučili Gangam style.

Po zdravi malici, smo se odpravili na stadion, kjer je medicinska sestra Mateja Rebernak preverila našo kondicijo s testom hoje. Ugotovili smo, da smo nekateri malo bolj, drugi pa malo manj v športni formi.
Zagotovo pa si želimo le eno: da bi še dolgo sijali od zdravja in imeli v sebi tisto otroško razigranost, kot jo ima Gangam.

Tamara Doler