Tradicionalni Žur pod goro pod naslovom »Pustite nam pravljice«  je podružnična OŠ V parku skupaj z OŠ  Pod goro izvedla na pravljično soboto, ki nas je razveselila s snegom. Učenci matične šole so ob spremljavi Otroškega in Mladinskega pevskega zbora ter instrumentalne zasedbe predstavili nekaj najlepših slovenskih in evropskih pravljic. Med drugim so zaigrali Muco Copatarico, Kdo je napravil Vidku srajčico, Rdečo kapico, Mačka Murija, Zvezdico zaspanko, Moj dežnik je lahko balon ter Janka in Metko.

V Deželo teme in svetlobe so polno športno dvorano staršev in drugih obiskovalcev na čudovit način popeljali naši učenci s podružnice.

Starši in drugi obiskovalci so bili navdušeni tudi nad božično-novoletnem bazarjem.

Andreja Rečnik