Danes, 14. 5. 2014, je naša šola organizirala področno tekmovanje v atletiki za učence OŠPP. Udeležilo se ga je 56 učencev iz šol celjske regije; OŠ Glazija Celje, OŠ Primoža Trubarja Laško, CVIU Velenje, II. OŠ Žalec, III. OŠ Rogaška Slatina in naša šola V parku.

Fantje in dekleta so se pomerili v naslednjih disciplinah: tek na 60m, tek na 300m, tek na 1000m, skok v daljino, skok v višino, met vorteksa in štafeta 4X100m mešano.

Vsem učencem za športno tekmovanje in dosežke čestitamo!

Kot častni gost je Marjan Jelenko, nordijski kombinatorec iz OI v Sočiju, najboljšim tekmovalcem podelil priznanja, kolajne ter pokale. Zato se mu najlepše zahvaljujemo.

Zahvala velja tudi OŠ Ob Dravinji, Zavodu za šport Slov. Konjice in vsem učiteljem, ki so pomagali pri organizaciji in izvedbi tekmovanja.