Konec decembra so se v oddelku PPVI dogovorili, da si bodo v šoli pričarali praznično vzdušje. Namesto dopoldan so prišli v šolo popoldan. Po raznih aktivnostih v šoli so si v kulturnem domu ogledali nastop učencev glasbene šole, po njem pa odhiteli na praznično večerjo, ki so jo prej sami pripravili. Praznično vzdušje pa se tem še ni končalo. Učenci so zavihali rokave in po šoli je zadišalo po slastnih medenjakih. Verjetno je prav njihov vonj privabil med njih Božička, ki je imel prav za vsakega darilo.

Zvezde na nebu so že dolgo mežikale, ko je med poslušanjem zgodbe o peku Mišmašu še zadnji od otrok zatisnil oči. In verjetno sanjal kaj lepega o Božičku.

Več o dogajanju si lahko pogledate v rubriki Prispevki – Vtisi učencev PPVI o prazničnem vzdušju na šoli.