Martin: Pekli smo medenjake. Jaz sem delal kroglice. Pečene sem mazal s snegom. Medtem nam je Božiček prinesel darila.

Andraž: Šli smo na koncert glasbene šole. Tam je nastopala tudi naša Anja iz 8. razreda. Lepo je pela. Mami mi je kupila novo srajco. Imel sem tudi kravato. Božiček mi je dal čokolado, brisačko in kremo za ustnice.

Maja: Pekli smo kekse, ko je potrkal  na okno. Prišel je Božiček. Najprej smo se vsi prestrašili.

David: V šolo me je pripeljala mamica. Seboj sem imel veliko prtljage: pižamo, odejo in lepa oblačila za koncert. Zvečer smo pekli kekse. Zjutraj sem težko vstal.

Jernej: Spali smo v šoli. Prej smo šli na koncert. Nastopala je moja sestrična Minea. Igrali so tudi klavir. Bilo je veliko gledalcev. Videl sem strica Božota.