V ponedeljek, 26. 1. ob 10.00 uri, sva se s sošolcem Jakobom skupaj z učenci iz šole Pod goro odpravili v šolo v naravi na Roglo. Med vožnjo z avtobusom sem bila zelo vznemirjena, saj sem komaj čakala na učenje smučanja. Ko smo prispeli na Roglo, smo najprej razpakirali svoje potovalke in smuči ter se nastanili po sobah. Po kosili smo odšli na Uniorček, kjer je učitelj preveril naše smučarske sposobnosti. Vsak dan smo se smučali dopoldan in po kosilu. Poleg smučanja pa smo šli tudi na pohod na Jurgovo, se vozili z adrenalinskimi sankami, se igrali med dvema ognjema v telovadnici in se naplesali v disku. Tudi vreme je bilo lepo in sončno, razen zadnji dan nas je presenetil sneg. Bilo je zelo lepo, prav tako sem se naučila dobro smučati.

Klementina Videčnik, 6. R