Začetek novembra preživljajo učenci PPVI in en učenec NIS šolo v naravi na Debelem Rtiču. Potem, ko so se poslovili od staršev, so odhiteli proti Primorski. Med potjo so opazovali promet, pokrajino in mesta, že tradicionalno pa so se na Trojanah okrepčali s pravimi trojanskimi krofi.

Po urejanju prtljage, nato pa še sprehodu do obale, so že prvi dan okusili slano vodo v hotelskem bazenu in pokazali svoje plavalne sposobnosti.

Naslednji dan so se dopoldan odpravili na sprehod do italijanske meje, po kosilu pa zopet veselo začofotali v bazenu.

Jutri se odpravljajo na izlet ob slovenski obali vse do Pirana, kjer si bodo ogledali Akvarij in Pomorski muzej. Najbolj pa se vsi zagotovo veselijo kopanja v Žusterni, kjer bodo uživali na toboganih.

Četrti dan je namenjen nabiranju zelišč, pisanju razglednic in seveda aktivnostim v vodi.

Zadnji dan po pakiranju prtljage še skok v bazen in v zgodnjih popoldanskih urah odhod proti domu.

Vsem pošiljajo vesele in tople jesenske pozdrave!

Vse fotografije si lahko ogledate v galeriji slik Šola v naravi PPVI 2015.