bazen5Pretekli teden so bili učenci PPVI in dve učenki 8. in 9. razreda na Debelem rtiču, ostali učenci na šoli pa smo imeli prav tako zanimiv teden, saj smo imeli naslednje dejavnosti. V ponedeljek smo si učenci 8. razredov ogledali naravne znamenitosti Slovenskih Konjic, v torek smo izkoristili sončno vreme ter se učenci 2. 4. 5. in 8. r. podali na pohod do Zreč. Tam smo se ohladili v Termah Zreče in tako lažje nadaljevali pot nazaj do naše šole. V sredo smo prišli na svoj račun ljubitelji filmov, saj smo si v Domu kulture ogledali animirani film Ovce in volkovi, kulturni dan pa smo zaključili še se s sladolednim sladkanjem. Naslednji dan, četrtek je bil naravnan bolj delovno, tako da smo 8. razredi v okviru tehniškega dne uredili šolsko okolico in vrt ter posadili solato. Združili smo prijetno s koristnim.