Danes smo izvedli še predzadnji športni dan v tem šolskem letu. Pomerili smo se v atletiki. Zaradi slabega vremena smo se najprej dobro ogreli v športni dvorani. Nato je sledila prva disciplina, met vortexa. Naša zagnanost je pregnala dežne kaplje in tako smo se počasi odpravili proti atletskemu stadionu Dobrava, kjer smo se preizkusili še v teku. Dali smo vse od sebe in si več kot zaslužili malico. Po malici nas je pot vodila nazaj proti šoli, kjer smo se pomerili še v skoku v daljino. Vsi smo zelo zadovoljni s svojimi rezultati, saj smo se zanje maksimalno potrudili.

Zopet smo preživeli lep dan v dobri družbi. Komaj čakamo naslednji športni dan, da se bomo zopet vsi skupaj družili in zabavali.