Juhuhu. Za nami je prvi šolski dan. Po uvodnem pozdravu učiteljev in ravnateljice smo skupaj zapeli himno šole in medse sprejeli prvošolčka Andraža. Skupaj smo ponovili šolska pravila in pravila o preprečevanju okužbe s koronavirusom. Pred malico smo še voščili vsem našim učencem in učenkam, ki so svoj rojstni dan praznovali med poletnimi počitnicami.

Prvi šolski dan je učence na OŠ V parku pospremila tudi ekipa NOVIC in Radia Rogla. Otroke je že četrto leto obdarila z unikatnimi zvezki Mac. Naslovnico zvezkov, je narisala konjiška akademska slikarka Tina Konec, akcijo pa so soomogočila lokalna podjetja: GMI Gradnje Marguč Slovenske Konjice, Avto KUK – Liptovska Slovenske Konjice, Senčila Senica Tepanje in Grafika Gracer Celje.

Uspešen začetek novega šolskega leta!