V tednu od 2. do 6. oktobra smo na naši šoli praznovali teden otroka. Letos se je naslov glasil Zakaji in zatoji radovednosti, s čimer smo poudarili, da je radovednost tista, ki nas ves čas žene naprej do novega znanja, izkušenj in spoznanj, kar je pri otrocih še posebej prisotno v osnovnošolskih časih. Na šoli je potekalo več dogodkov:

V torek, 3. 10., smo si v šolski avli ogledali slovenski mladinski film Vlomilci delajo poleti. Da je bila izkušnja kina popolna, smo si ob filmu privoščili še kokice.

V sredo, 4. 10., so štirje učenci, ki so se udeležili jadranja Mirno morje, predstavilo svoje dogodivščine ostalim učencev.

V četrtek smo se v treh skupinah podali na športni dan. Odpravili smo se na Brinjevo goro, na pot čez Škalce in po Slovenskih Konjicah.

V petek, 6. 10., nam je učiteljica Eva predstavila njeno potovanje v Ugando.